Yılmaz Erdoğan Fethiye’den yardım gönderdi

FBO

Global Mod
Global Mod
Yılmaz Erdoğan Fethiye’den yardım gönderdi09.02.2023 17:46
Haber Kaynağı: İHA


Tarihinin en yetişkin hareket felaketi ile karşı karşıya kalan Türkiye, Kahramanmaraş ve 10 ildeki depremin akabinde enkaz altında sağ kalan vatandaşları kurtarma çalışmaları sürme ederken, ihtiyaç duyulan malzemeler dahi tüm Türkiye ve Fethiye’takt dahi toplanıp, hareket bölgesine gönderiliyor. Köyceğiz’dahi yaşayan ünlü sanatçı Yılmaz Erdoğan bile afetzedelerin ve hayat kurtarma çalışmalarına katılan görevlilerin ihtiyacı olan yardım malzemelerini Fethiye Belediyesi’nin Çatalarık Sosyal Tesisleri’ne getirip hareket bölgesine gönderilmesini talep etti.

3 kamyon ile getirdiği jeneratörden hiltiye, çapa kürekten barete ayrıca ilaç ve ilkyardım malzemeleri ile hijyen ve temizlik maddeleri giysiler ve kuru gıda maddelerinden oluşan yardım malzemelerini Fethiye Belediyesi Sosyal İşler Müdürü Ali Rıza Kıroğlu’na teslim etti. Bir tıra yüklenen başka yardım malzemeleri ile beraberce Hatay’a gönderilen yardım malzemeleri için Fethiye Belediyesi sosyal medyasından Yılmaz Erdoğan’a teşekkür edildi.


Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.