Müge Anlı canlı yayında Pakize Suda’yı andı

FBO

Global Mod
Global Mod
Müge Anlı canlı yayında Pakize Suda’yı andı

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sonu yerde kez vefatıyla sanat camiasını üzen Pakize Suda’ya ayrıldı. Müge Anlı programın sonunda hayatını kaybeden ve yaptığı programlarla tanınan ünlü oyuncu ve yazar Pakize Suda’yı andı.

Pakize Suda’nın fotoğrafının bile yansıtıldığı programda Müge Anlı, Suda’yla yakınlıklarını anlattı. O anlarda Anlı’nın ağlamamak için kendini zor tuttuğu görüldü.

Müge Anlı Pakize Suda ile beraberce yaptıkları programı hatırlatarak, “Onu gerçekten sayı seviyordum. Birçoğunuzun sayı sevdiğini dahi biliyorum. Yaklaşık 2 sezon, onunla beraberce program yaptım ve hayatımın en renkli dönemlerinden biriydi sevgili Pakize Suda” şeklinde konuştu.

Anlı konuşmasının devamında “Onu hep iyi hatırlamanızı dilerim. Gerçekten son zamanlarında sayı zor günler geçirdi. Ben dahi birçoğunda yanındaydım. Nurlar içinde yatsın. Anlatacak sayı şey var ama o hep akıllarda, kalplerde o şen şakrak, neşeli, hayat dolmuş haliyle kalsın istiyorum. Buradan ailesine dahi sabırlar diliyorum.

Çok kıymet verdiği, benim dahi sayı sevdiğim tek annesi ve tek kız kardeşi vardı, onları arka arkaya kaybedince gerçekten o bile o hayatın acısını sırtlamakta zorluk çekti. En yetişkin dayanağıydı kız kardeşi ve annesi. Diğer tek kız kardeşi…

Onu bile sayı seviyordu. O henüz şehir dışındaydı. En sonunda zaten yeğenleri ve o kız kardeşi yanındaydı. O yüzden saçta onlara bile sabırlar diliyorum, göz sağlığı diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Son olarak Müge Anlı “Pako denmesinden hoşlanırdı kendisine. Pako’ya bile nurlar içinde yatsın, hep kalbimizde olacağını bilsin, onu sayı sevdiğimi söylemek istiyorum ve nurlar içinde yatsın diyorum. Böyle dahi yorgun istedim programı. Bunu bile söylemeden edemedim.” dedi.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.