İkizler Burcu Kişilik Özellikleri

Adanali

Member
Güçlü Yönler: Nazik, sevecen, meraklı, uyarlanabilir, hızlı öğrenme ve fikir alışverişinde bulunma yeteneği

Zayıf Yönler: Gergin, tutarsız, kararsız

İkizler burcunun hoşlandığı şeyler: Müzik, kitaplar, dergiler, neredeyse herkesle sohbetler, şehirde kısa geziler

İkizler burcunun hoşlanmadığı şeyler: Yalnız olmak, kapalı olmak, tekrar etmek ve rutin olmak

Etkileyici ve zeki olan İkizler, iki farklı kişiliği bir arada temsil eder ve hangisiyle karşılaşacağınızdan asla emin olamazsınız. Aniden ciddi, düşünceli ve huzursuz olma eğilimiyle girişken, iletişimsel ve eğlenceye hazırlardır. Görmek istedikleri her şeyi deneyimlemek için yeterli zaman olmadığı hissiyle, son derece meraklılardır.

İkizler burcu, Terazi ve Kova burcuna eşlik eden Hava elementine aittir ve bu onu zihnin tüm yönlerine bağlar. İletişimi, yazmayı ve hareketi temsil eden gezegen olan Merkür tarafından yönetilir. Bu Güneş burcunda doğan insanlar genellikle diğer yarısının eksik olduğunu hissederler, bu yüzden sonsuza kadar yeni arkadaşlar, akıl hocaları, meslektaşlar ve konuşacak insanlar ararlar.

İkizler burcunun değişken ve açık zihni onları, özellikle yazarlar ve gazeteciler olmak üzere mükemmel sanatçılar yapar ve becerileri ve esneklikleri, ticaret, araba kullanma ve takım sporlarında parlamalarını sağlar. Bu, dünyadaki her şeyi deneyimleme arzusuyla doğmuş, çok yönlü, meraklı, eğlenceli, sevgi dolu bir burçtur. Bu, karakterlerini ilham verici kılar ve asla sıkıcı değildir.

İkizler - Şefkatli İkizler İkizler doğasında, kardeşlik hikayelerini anlatan, karakter, koşullar, fiziksel görünüm veya yetiştirilme biçimleri bakımından tamamen farklı olan en iyi arkadaşlar ve akrabalar arasındaki sevgiyi anlatan çok çocukça masumiyet vardır. Farklılıkları gidermek ve onları doğru hissettirmek için, bir erkek kardeş ya da arkadaş için canlarını vermeye hazırlardır.