İkizler Burcu Aşk Ve Cinsel Hayatı

Felaket

New member
Eğlenceli ve her zaman entelektüel bir meydan okumaya hazır olan İkizler, aşkı önce iletişim ve sözlü iletişim yoluyla görür ve onu partneriyle fiziksel temas kadar önemli bulur. Bu ikisi birleştiğinde, tüm engeller ortadan kalkar. Meraklı ve her zaman flört etmeye hazır bir İkizler, akıl ve enerjisine uygun olan doğru kişiyi bulana kadar farklı sevgililerle çok fazla zaman geçirebilir. Heyecana, çeşitliliğe ve tutkuya ihtiyaçları var ve doğru kişiyi, bir sevgili, bir arkadaş ve konuşacak birini bir araya getirdiklerinde, sadık ve her zaman kalplerine değer vermeye kararlı olacaklardır.

Herhangi bir İkizler'in aşk hayatı için en büyük zorluk, özellikle yaşlandıkça kalıcı bir duygu bulmak ve zaten tekrarlayan bir yüzeysel veya hayal kırıklığı yaratan bağlar modunda olduklarını fark etmektir. Kişilikleri fazla derinliğe izin vermez, çünkü onlar bilgi yayma misyonundadırlar, onları kazmak ve hataları, boşlukları veya çözümleri bulmak değil. Hayata göreceli bir hareket perspektifinden bakarlar, Güneş'i çevreleyen, Dünya'nın bakış açısından ileri ve geri hareket eden, kendi yönlerinden asla emin olmayan kişilerdir.Eğlenceli ve her zaman entelektüel bir meydan okumaya hazır olan İkizler, aşkı önce iletişim ve sözlü iletişim yoluyla görür ve onu partneriyle fiziksel temas kadar önemli bulur. Bu ikisi birleştiğinde, tüm engeller ortadan kalkar. Meraklı ve her zaman flört etmeye hazır bir İkizler, akıl ve enerjisine uygun olan doğru kişiyi bulana kadar farklı sevgililerle çok fazla zaman geçirebilir. Heyecana, çeşitliliğe ve tutkuya ihtiyaçları var ve doğru kişiyi, bir sevgili, bir arkadaş ve konuşacak birini bir araya getirdiklerinde, sadık ve her zaman kalplerine değer vermeye kararlı olacaklardır.


Herhangi bir İkizler'in aşk hayatı için en büyük zorluk, özellikle yaşlandıkça kalıcı bir duygu bulmak ve zaten tekrarlayan bir yüzeysel veya hayal kırıklığı yaratan bağlar modunda olduklarını fark etmektir. Kişilikleri fazla derinliğe izin vermez, çünkü onlar bilgi yayma misyonundadırlar, onları kazmak ve hataları, boşlukları veya çözümleri bulmak değil. Hayata göreceli bir hareket perspektifinden bakarlar, Güneş'i çevreleyen, Dünya'nın bakış açısından ileri ve geri hareket eden, kendi yönlerinden asla emin olmayan kişilerdir.


İkizler, onları sevenleri geride bırakarak keskin dönüşler yapabilir, ancak hızlarını takip edebilecek, zaman içinde sevgi dolu bir temel oluşturmaya hazır partnerler de vardır.


İkizler, onları sevenleri geride bırakarak keskin dönüşler yapabilir, ancak hızlarını takip edebilecek, zaman içinde sevgi dolu bir temel oluşturmaya hazır partnerler de vardır.