“Haydi Dans Edelim”: Bugün: Discofox ustası ya da çıkış!

humhum

Global Mod
Global Mod
“Hadi dans edelim”
Bugün: Discofox ustası ya da dışarı!

Herkes titriyor olmalı: Mark Keller kurtuldu.

© Fotoğraf: RTL / Stefan Gregorowius


Bugünün sloganı “Tilki ya da uç”. Discofox maratonunda çiftler sadece şampiyonlarını seçmiyorlar. Bugün iki çift için bitti.

“Let's Dance” yeniden “Let's Discofox”a dönüştü. Yedinci gösteride (19 Nisan, 20:15 RTL veya RTL+'da) geri kalan dokuz dans çifti yine popüler parti dansının ritmine göre yarışıyor. Geleneksel Discofox maratonunda sadece Discofox ustalarını aramıyorlar. “Tilki ya da uç” sloganına göre gösterinin sonunda iki çift kesinlikle “Dans ettin” diyor.


Fox Maratonu öncesi bireysel danslar
Geçtiğimiz sayıdaki heyecan verici partner değişiminin ardından bugün tüm ünlüler kendilerini her zamanki dans partnerlerinin kollarında buluyor. Fox turu başlamadan önce dokuz çift, dans pistinde muhteşem bireysel danslar sergiliyor.


Tüm “Let's Dance” hayranları, örneğin Tony Bauer (28) ve Anastasia Stan (26) veya Ann-Kathrin Bendixen (24) ve Valentin Lusin'in (37) duygusal çağdaşlarını sabırsızlıkla bekleyebilirler. Detlef D! Soost (53) ve Ekaterina Leonova (36) ise rumba ile beklerken, Gabriel Kelly (22) ve Malika Dzumaev (33) sambalarıyla yeniden zafer için mücadele edecek gibi görünüyor.


İki çiftin yolculuğu sona erdi
Sonraki dans maratonunda her şeyden önce akılda kalıcı ve heyecan verici Discofox ritimleri için yaratıcılık ve azim gerekiyor. Her turda jüriyi ikna etmek ve erken çözülmemek önemlidir. Çiftler, resmi “Let's Dance” Discofox şampiyonu unvanı için parlayan tabanlarla düello yapıyor.


Ama aynı zamanda şunu da biliyorlar: Geçen hafta kimse ayrılmak zorunda kalmadığından, iki çift için heyecan verici “Haydi Dans Et” yolculuğu bugün sona erdi. Bugünkü yarışmayı yalnızca aktör ve şarkıcı Mark Keller (58) rahat bir şekilde bekleyebilir. Geçen haftaki galibiyeti sayesinde bugün kurtuldu. Bugün diğer tüm ünlüler ve çiftler için her şeyi vermenin ve “Bir-iki-dokunuş-bir-iki-dokunuş!” ile ateşi söndürmenin zamanı geldi.


SpotOnHaberler

#Konular