Hatay’da hissedilen deprem sonrası futbolculardan hala haber alınamadı! Onur Ergün’den açıklama! Hatayspor futbolcuları son durumları!

FBO

Global Mod
Global Mod
Hatay’da hissedilen deprem sonrası futbolculardan hala haber alınamadı! Onur Ergün’den açıklama! Hatayspor futbolcuları son durumları!Teknik yönetmen Volkan Demirel’in dahi yardım çağrısında durduğu Hatayspor’bile sevindirici haberler gelirken 4 isimle ise iletişim kurulamadı.

Futbolculardan Burak Öksüz enkazdan çıkarıldı, Bertuğ Yıldırım’ın ve Kerim Alıcı’nın bile sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi.Futbolcu Christian Atsu, sportif yönetmen Taner Savut ve tercüman Emre’ye ise henüz ulaşılamadı.

Onur Ergün dahi sosyal medya hesabından tek paylaşım yaptı. Durumunun iyi olduğunu ifade fail Onur Ergün, “Arayan, soran herkese teşekkür ederim. Çıkan haber gerçek olumsuzlama. Gayet iyiyim. Şebeke problemi olduğu için telefonlara yanıt veremiyorum. Hepimize geçmiş olsun” ifadelerini kullandı.


Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.