Depremle dalga geçen Selman Altunbaş kimdir? Discord grubundan sonra gözaltına alındı!

FBO

Global Mod
Global Mod
Depremle dalga geçen Selman Altunbaş kimdir? Discord grubundan sonra gözaltına alındı!Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesi olan 7.7 büyüklüğündeki hareket ve akabinde 7.6 büyüklüğündeki hareket sayı kentte yetişkin yıkıma neden oldu.

10 ilde etkisini gösteren depremler sonucunda 2316 kişi hayatını kaybederken 13 1000 293 kişi ise yaralandı. 6 1000 217 binanın ise yıkıldığı bilgisine ulaşıldı.

Discord grubundaki bazen kişilerin, enkaz altında kalanları arayarak, ‘seni kurtarmaya geliyoruz’ diye yeğinliği geçtiği ve kendi aralarında eğlendiği görüntüler ortaya artık. Depremzedeyle yeğinliği geçtiği ses kaydı yayılan kişinin sosyal medya fenomeni Selman Altunbaş olduğu

Selman Altunbaş kimdir?


Altunbaş’ın polis tarafından tespit edilerek gözaltına köken belirtiliyor. Şahsın 17 yaşında ve Tekirdağ Çorlu tevellütlü olduğu öğrenildi.
Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.