Dans gösterisi: “Haydi Dans Edelim”: Yine 30 puan – dans eden iki çift dışarıda

humhum

Global Mod
Global Mod
Dans şovu
“Haydi Dans Edelim”: Yine 30 puan – dans eden iki çift geride

Etkileyici Sophia Thiel ve profesyonel dansçı Alexandru Ionel şakalaşarak dans ediyor. Fotoğraf

© Rolf VennenbeHaberler/dpa


Birleşik dans çiftleri, 30 puan ve Discofox maratonu: Let's Dance'in yedinci gösterisinde yine bol bol dans vardı. Ancak iki çift eve gitti.

Joachim Llambi on bir puan vermeyi tercih ederdi, jüri dans pistindeki performans konusunda o kadar heyecanlıydı ki sonunda aktör ve şarkıcı Mark Keller, RTL dans şovu “Let's Dance”te Charleston'ıyla on puan aldı – en iyisi olası derecelendirme. Jüri üyesi Jorge González bunun sezonun en iyi dansı olduğunu söyledi. Geçen haftaki özel gösteriden aldığı bonus puan sayesinde Keller küçük bir farkla öndeydi ama Llambi'ye göre ikna edici performansı sayesinde buna hiç ihtiyacı yoktu.O akşam iki dans çifti eve gitti: fitness fenomeni Sophia Thiel ve yazar Biyon Kattilathu, RTL dans gösterisinden elendi. Jüri ve izleyici puanlarının birleşimi bir sonraki tura geçmek için yeterli değildi.


İki dans eden çift elendi


Thiel gösteriden önce “Dans etmek bana kesinlikle yepyeni bir vücut hissi verdi” dedi. Kendisiyle gerçekten gurur duyuyor. 28 yaşındaki oyuncu, topuklu ayakkabılarıyla Olivia Newton-John'un “Physical” şarkısında Alexandru Ionel ile birlikte dans etti. Birkaç kez ritmini kaybetti. Llambi, “Daha tutarlı olması gerekiyor” diye eleştirdi. González'in hâlâ küçük bir övgüsü vardı: “Devam ettin.” Bu da gösterinin bir parçası.


Biyon Kattilathu'nun yavaş valsi 18 jüri puanı aldı. 39 yaşındaki oyuncu daha sonra danstan keyif aldığını söyledi. Ancak Llambi onun tutumunu eleştirdi. Diğer şeylerin yanı sıra, kaldıran figürlere ve Kattilathu'nun yerdeki varlığına övgüler vardı. Ancak bu turdan sonra kendisi ve dans partneri Marta AHaberlert için her şey bitmişti.


Discofox Kraliçesi


Cuma akşamı şarkıcı Lulu için işler iyi gitti. Geçen haftayı son sırada bitirdikten sonra 31 yaşındaki oyuncu kendini pek iyi hissetmiyordu. Ancak Lulu jüriyi ikna etti: “Bugün burada gerçekten harika bir gösteri sergilediniz” dedi González. Jive'ı için üç kez dokuz puan aldı.


Gösterinin sonunda Lulu, dans partneri Massimo Sinató ile birlikte Discofox maratonunu da kazandı. Tam dokuz dakika boyunca yerde kaldılar. Yarışmada tüm çiftler, izleyicilerin seçtiği müzik eşliğinde aynı anda dans etti. Jüri kararına göre her dakika bir dans çifti elendi. Discofox kraliçesi Lulu'ya ekstra 10 puan daha verildi.


Fitness antrenörü Detlef Soost da mücadelede başarılı oldu ve ikinci oldu. 53 yaşındaki adam daha önce de rumbasıyla insanları etkilemişti. Bunun için jüriden 26 puan aldı. Bu, Soost'u Mark Keller ile birlikte gecenin en iyilerinden biri yaptı.


Titreyen dans eden çiftler ve öne çıkan seyirciler


Komedyen Tony Bauer ve fenomen Ann-Kathrin Bendixen bir sonraki tura biletlerini alamadan önce titremek zorunda kaldı. Llambi'nin Bendixen'e övgüsü “Bu sezonki en iyi dansınızdı” oldu. Dans eden çiftin başlangıçta düşmesine ve 23 yaşındaki oyuncunun üstünün açılmasına rağmen çağdaşı büyük alkış aldı. Yine de Bendixen başlangıçta ilerleme konusunda endişelenmek zorunda kaldı.


Bu aynı zamanda Çağdaş'ından sonra Tony Bauer için de yakın bir çağrıydı: 28 yaşındaki oyuncu, diğer şeylerin yanı sıra ifade eksikliği nedeniyle de eleştiriler aldı. Llambi, sanki bu sefer el freni çekiliymiş gibi göründü, dedi.


Jana Wosnitza'nın rumbasından sonra González, “Beni büyüledin” dedi. Spor muhabiri dans için 23 jüri puanı aldı.


Seyircilerden Angelo Kelly, Cuma akşamı sambasında oğlu Gabriel'e tezahürat yaptı. Jüri üyesi Motsi Mabuse, “Bugün bir ışık ve gölge hikayesiydi” dedi. Llambi ayrıca 22 yaşındaki oyuncunun kısmen uyumsuz olduğunu da söyledi. Kelly dansta saldırganlığını daha fazla kontrol altında tutmalı ama tamamen kaybetmemeli.


dpa

#Konular