Billie Eilish Almanya'ya geliyor: Bu şehirleri konseriyle onurlandırıyor

humhum

Global Mod
Global Mod
Billie Eilish Almanya'ya geliyor
Bu şehirleri konserle onurlandırıyor

Billie Eilish, 2024 Oscar'larında sahneye çıkıyor.

© ddp/CAMERA PRESS/ED/JL/AMPAS

Billie Eilish, “Hit me hard and soft” turnesi ile 2025'te Almanya ve Avusturya'ya da gelecek. Burada konserler veriyor.

Billie Eilish (22) gelecek yıl baharda Almanya'ya gelecek. İki kez Oscar ödüllü şarkıcı, 29 Nisan Pazartesi günü “Hit Me Hard and Soft” turnesinin tarihlerini açıkladı. Tur tarihleriyle ilgili tüm bilgileri Instagram'da yayınladı. 29 Eylül 2024'te Kanada'nın Quebec kentinde bir konserle başlıyor. Son performans 27 Temmuz 2025'te İrlanda'nın Dublin kentinde gerçekleşecek. Bu arada Almanya'nın üç şehrinde ve Avusturya'da da konser verecek.

Burada Billie Eilish'i Almanya ve Avusturya'da görebilirsiniz

Almanya ve Avusturya konser tarihleri Mayıs ve Haziran 2025 olarak planlanıyor. Programdaki ilk durak 2 Mayıs 2025'te Hannover, ardından 9 Mayıs 2025'te Berlin'de bir gösteri ve 29 Mayıs ve 2025'te Köln'de iki konser olacak. 30 Mayıs 2025. Billie Eilish, Çek Cumhuriyeti ve Polonya duraklarının ardından 6 Haziran 2025'te Viyana'da konser verecek. Biletlerin resmi ön satışı 3 Mayıs 2024 Cuma günü başlayacak.

Yeni albümünüz 17 Mayıs'ta çıkacak

Billie Eilish'in “Hit me hard and soft” isimli yeni stüdyo albümü 17 Mayıs'ta yayınlanacak. Yeni rekorunu iki hafta önce Instagram'da duyurdu ve şunu açıkladı: “Finneas ve ben bu albümle gerçekten daha fazla gurur duyamayız ve bunu duymanızı sabırsızlıkla bekliyoruz.” Daha önce “When We Fall Asleep, Where Do We Go?” adlı stüdyo albümlerini yayınlamıştı. ve 2019 ve 2021'de “Her zamankinden daha mutlu”.

“Ben Ne İçin Yapıldım?” adlı şarkısıyla (2023) kısa süre önce “Barbie” filminden başarısını kutladı. Şarkı bu yıl Oscar'da En İyi Şarkı, Altın Küre Ödülleri'nde En İyi Şarkı ve Grammy Ödülleri'nde Yılın Şarkısı ödüllerini kazandı. Zaten 2021/2022'de James Bond filmi “No Time to Die”ın tema şarkısı olan “No Time to Die” adlı şarkısı Oscar, Grammy ve Altın Küre kazandı.

SpotOnHaberler

#Konular