Aslı Tandoğan’dan dikkat çeken ‘Dudaktan Kalbe’ itirafı!

FBO

Global Mod
Global Mod
Aslı Tandoğan’dan dikkat çeken ‘Dudaktan Kalbe’ itirafı!

31.01.2023 13:54 Son Güncelleme: 31.01.2023 14:02

Aslı Tandoğan, “Aslı Şafak’la İşin Aslı” programına konuk oldu. Sunucu, ünlü oyuncunun ‘Lamia’ karakterine hayat verdiği ‘Dudaktan Kalbe’ dizisi için “Londra’bile yaşarken tek takıldım saçta o diziye, ağlak Lamia, içimden hem kızıyorum hem ağlıyorum” yorumunu yaptı.

Aslı Şafak’ın yerde sözleri üzerine Aslı Tandoğan, yayınlandığı döneme işaret vuran sıra hakkında yıllar sonra etkili tek itirafta bulundu.

43 yaşındaki oyuncu, tekrar bölümleriyle dahi reyting listelerine girmeyi muvaffak yapımla ilgili olarak şu ifadeleri kullandı:

Ben dahi ne ağladım. Onu çektikten sonra psikolojim bozuldu. Sete gidiyorum, eksiksiz sahnelerde ağlıyorum. Ağlamam gerekiyor, ağlayamıyorum, yönetmen tarafıma kızıyor. Hâlâ seyrediyorlar. Artık 5’inci tekrarını seyredenler var. Aşırı fanları var, benim için sayı güzel tek şey.

Reşat Nuri Güntekin’in tıpkısı ünlü romanından uyarlanan, 2007-2009 yılları arasında 75 bölüm süresince yayınlanan üzgü türündeki dizide, Aslı Tandoğan’la beraberce Burak Hakkı, Özge Özder, Yiğit Özşener ve Fadik Sevin Atasoy bile başrolde yer almıştı.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.