“Almanya'nın Yeni Top Modeli”: Su altı çekimi sırasında travmayla başa çıkmak

humhum

Global Mod
Global Mod
“Almanya'nın Yeni Topmodeli”
Sualtı çekimlerinde travmayla baş etmek

“GNTM” modellerinden havuz çekimi istedi: Heidi Klum.

© ProSieben / Sven Doornkaat

Köpekbalığı tankı modeli işi: “GNTM”nin havuz çekimi sırasında aslında su altında modeller arasında bir çıtırtı olması gerekiyordu.

Bazen geçmişin gölgeleri bile su altında gizlenir. “Almanya'nın Sonraki Top Modeli” programının on birinci bölümünde (Perşembe, 20:15, ProSieben veya Joyn'da), Heidi Klum (50) himayesindekileri çok özel bir zorlukla bekliyordu: evrensel olarak korkulan su altı çekimi yaklaşıyordu. Modellerin gelin çiftleri gibi giyinerek serin suda çatırdaması gerekiyordu. İki aday özellikle zorlandı: Havuz çekimi en duygusal anılarını yüzeye çıkardı. Sonunda, yüksek oranda işlem gören iki model için “GNTM” zaferi hayali paramparça oldu.

Mare sudan korkuyor

Aday Mare (22), sezonun rengarenk cennet kuşlarından biri. Yukarı Bavyera'dan gelen dövme modeli şu ana kadar bir cevap bulmakta tereddüt etmedi ve kendinden emin bir şekilde kendi yoluna gitti. Ancak Heidi bu bölümün zorluğunu açıkladığında Mare'nin dili tutulmuştu: Bir çiftin su altında çekimi yaklaşıyordu ve bu onun derin su konusunda paniğe kapılmasına neden oldu. Su korkusunun kökleri çocukluğuna dayanıyor. Mare, yüzme bilmeyen biri olarak havuza itildi. O zamandan beri su onun elementi olmadı. Atış partneri arayışının bu kadar karmaşık olması da Mare'nin güvenliğine yardımcı olmadı. Lucas (24) da sudan çekinen partnerinden pek memnun değildi: “Sanırım kıç kartı bende” diye karar verdi.

“Aşka benzemesini istiyorum”

Heidi, rengarenk model çiftlerin su altında da çıtırdamasını istiyordu: “Aşk gibi görünmesini istiyorum” onun şartıydı. Çekim sırasındaki sahte yakınlık birçok model için büyük bir zorluk oluşturdu: Ya evdeki erkek arkadaşları bunu anlamazsa? Özellikle ilişkiler konusunda çok az tecrübesi olan Hof'lu Xenia (24), “Erkek arkadaşımın pek mutlu olmayacağını düşünüyorum ama artık bunu sürdürmek istiyorum.” Jermaine (20) ve Maximilian (21), birbirlerini bulan tek erkek çiftti. Dominic (20) ve Fabienne (20) en sıra dışı çiftlerden birini oluşturdu. Rekabet tarafından “uygunsuz” olarak algılandılar. Çekim sırasında herkesin yanıldığını kanıtlamaları gerekiyordu.

“O olmadan nefes alabildiğimi hayal edemiyordum.”

Sette Heidi, etrafı havuzla çevrili bir düğün şapeli yaptırdı. Çekimler için smokin ve gelinlik giymiş modeller, özellikle Stella (34) için duygusal bir geri dönüşe yol açtı. Dört çocuk annesi ilk kez gençken ve yedi aylık hamileyken evlendi. Düğünden kısa bir süre sonra, henüz düğün davetlilerine teşekkür notları gönderirken, o zamanki kocası kalp krizinden öldü. Kendisini gelinlikle görmek, hayatının en dramatik anlarını hatırlattı. “O zamanlar tüm hayatım önümdeydi. Ve o öldüğünde, onsuz nefes alabileceğimi hayal bile edemiyordum.” Bugün modellik hayalini yaşıyor olması kendi hikayesiyle hesaplaşmak gibiydi. Linus (25) ile yapılan çekimlerde ikisi de parladı ve bir tur ilerlediler.

“Evlilik iptal edilebilir.”

Heidi, çekimin en iyileri olarak Luka (24) ve Lea'nın (24) yanı sıra Frieder (24) ve Sara'yı (28) gönderdi: “Mükemmeldin!” Diğer çiftler gerekli duygusallığı ve Heidi'nin istediği “kalpleri” yıldız fotoğrafçı Russell James'in (62) objektifine aktaramadı. Kararsız adaylar arasında karar böyle verildi. Önceki bölümlerde modern görünümü her zaman övülen Viyanalı Maximilian ise tamamen beklenmedik bir şekilde yakalandı. Dünyası açıkça çöküyordu. Aynı zamanda “GNTM”de geçirdiği zamanı övdü: “Her gün bir rüya gibiydi.” Sonu Mare için de o kadar olmasa da sürpriz oldu. Peki Lucas? Karardan önce kendi sonu hakkında spekülasyonlar yapmış ve Mare ile olan düğün çekimini fiyasko olarak sınıflandırmıştı: “Evlilik iptal edilebilir.” Yine de bir sonraki tura geçmeyi başardı.

SpotOnHaberler

#Konular