Aleyna Tilki’den Uzi açıklaması! Aşk mı yaşıyorlar?

FBO

Global Mod
Global Mod
Aleyna Tilki’den Uzi açıklaması! Aşk mı yaşıyorlar?Aleyna Tilki, şarkıcılık kariyerinin sayılmazsa açıklamaları ve üç milyon takipçisinin durduğu Instagram hesabından paylaştığı iddialı pozlar ile sayı konuşuluyor. Son dönemde iptal edilen konserleri nedeniyle sıkıntılı günler geçiren popçu, önceki gün Emirgan’bile görüntülenirken, gazete mensuplarının röportaj isteğini geri çevirmedi.

“50 KİŞİLİK EKİBİM VAR”

Ünlü şarkıcı, “Telefonumu unuttum, onu almaya gelmiştim. Keyifli gidiyor ama son zamanlarda iptal edilen konserlerimle ilgili konuşmak istemiyorum, zaten bununla ilgili üzüntümü belirtmiştim. Benim 50 kişilik tek ekibim var. Konserlerimin iptal olması sadece benim olumsuzlama, onların bile hayatını sayı olumsuz etkiliyor ve yerde durumdan dolay sayı üzülüyorum. Bu konuda sayı hassas hissediyorum kendimi ve gerçekten sayı duygulanıyorum” dedi.

“MURDA İLE İLGİSİ YOK”

Tilki, geçtiğimiz günlerde Kadıköy’dahi vereceği konsere son anda “Sözleşmem ihlal edildi” diye çıkmamış yalnız kök nedenin rapçi Murda ile yaşadığı “Sahneye en son saçta istidlâl” tartışması olduğu iddia edilmişti. Bu iddianın hatırlatılması üzerine 22 yaşındaki şarkıcı, “Bir sıra kavgası olmadı. Sözleşmemi ihlal ettiler, ondan dolay çıkmama kararı aldım. Bu durumun Murda ile ilgisi yok” sözleriyle, söz konusu dedidokuya sıra getirdi.

ANNELER GÜNÜ’NDE SÜRPRİZ

Annesi Havva Öztel’in çıkardığı şarkı hatırlatılan Aleyna Tilki, “Annemin şarkı çıkarması beni mutlu ediyor ve Anneler Günü’nde tek sürprizimiz olacak” şeklinde konuştu.

“GEÇMİŞTE AŞK YAŞAMADIK”

Magazin gündeminden düşmeyen Tilki, adının sevi dedikodularına karıştığı rapçi Uzi ile ilgili sorular üzerine şu ifadeleri kullandı:

Doğum gününü kutladım, sayı gerçek ve iyi tek insan. Belki tek gün iş yaparız, geçmişte sevi yaşamadık. Öyle tek şey olmadı arkadaşlar.

UZİ PAYLAŞIMI GÜNDEM OLDU

Geçtiğimiz günlerde Uzi ile çektiği fotoğrafı takipçilerinin beğenisine sunan popçu, Instagram gönderisine, “Tanıdığım en gerçek insanlardan birisin. Kalbinin ve hikayenin derinliğinin karşılığı ömür süresince huzurlu tek yaşam. İyi ki doğdun” notunu düşmüştü.

“ÇOCUKLUK ARKADAŞIM”

Yakın zamanda yurt dışına albümünü tamamlamaya gideceğini ve tek şarkı henüz çıkaracağını söyleyen şarkıcı, yanındaki beyefendiden “Çocukluk adamım” diye bahsederken, muhabirlere teşekkür ederek evinin yolunu tuttu.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.