“The Crown”: Bu skandal gündem olmalı

humhum

Global Mod
Global Mod
“Taç”
Bu skandal gündem olmalı

Prens Harry’nin yeni sezonda “The Crown” yapımcılarından büyük ilgi gördüğü bildiriliyor.

© imago görüntüleri/Rainer Unkel

2005 Prens Harry Nazi kostüm skandalının The Crown’ın altıncı sezonunda bir konu olduğu bildirildi.

Prens Harry’nin (38) Nazi kostümü skandalının Netflix dizisi “The Crown”un altıncı sezonuna konu olacağı söyleniyor. Bu, İngiliz tabloid “The Sun” tarafından bildirildi. Üç yıl önce ABD’ye göç eden Kral III. Charles’ın oğlu. (74), 2005 yılında bir partide makyajlı bir şekilde fotoğraflandı.

Kraliyet ailesi, The Sun tarafından yayınlanan bir fotoğrafın ardından özür diledi. O zamanlar 20 yaşındaki Prens Harry çok üzgün olduğunu söyledi: “Kötü bir kostüm seçimiydi ve özür dilerim.”

Skandal “Yedek” te de bir konu

Sussex Dükü geçtiğimiz günlerde skandaldan aile üyelerini sorumlu tuttu. Prens Harry, Ocak ayında yayınlanan otobiyografisi “Yedek”te (Almanca adı: “Yedek”), erkek kardeşi Prens William (40) ve şimdiki karısı Prenses Kate’i (41) aradığını iddia ediyor. kostüm partisi ve onlara pilot üniforması mı yoksa Nazi üniforması mı giymesi gerektiğini sordu ve sözde ikincisini söylediler. The Sun’a göre bu, üst düzey kraliyet çevrelerinde tartışılıyor. Prens Harry kostüm seçimini “hayatımın en büyük hatalarından biri” olarak nitelendirdi.

Netflix şimdi görünüşe göre skandalı “The Crown” un altıncı ve son sezonunda yeniden anlatacak. Ardından Luther Ford, Prens Harry olarak, Ed McVey ise Prens William olarak görülecek. Kraliçe II. Elizabeth’in (1926-2022) ve ailesinin hayatını anlatan popüler dizinin son bölümlerinin bu yıl içinde yayın hizmetinde yayınlanacağı söyleniyor.

Bu Prens Harry için rahatsız edici olabilir. Bir kaynak The Sun’a, daha yaşlı izleyicilerin 2005 skandalını ve fotoğrafı hatırlayacaklarını söyledi, “ancak Harry’nin hayatındaki bu geçmiş bölüm, Netflix’in birçok genç izleyicisi için bir haber olabilir.”

SpotOnNews

#Konular