“Maskeli Şarkıcı”: ESC efsanesi Katja Ebstein’ın maskesi Okapi olarak ortaya çıktı

humhum

Global Mod
Global Mod
“Maskeli Şarkıcı”
ESC efsanesi Katja Ebstein’ın Okapi olacağı açıklandı

Katja Ebstein “Maskeli Şarkıcı”nın Okapi’siydi.

© ProSieben/Willi Weber


Alman ESC efsanesi Katja Ebstein bir bölümün ardından “The Masked Singer”dan ayrılmak zorunda kalıyor. Okapi kostümünün altındaydı.

ProSieben şovu “Maskeli Şarkıcı”nın dokuzuncu sezonunun ilk sezonu tarih oldu. Ve daha açılış bölümünde gerçek bir efsane ortaya çıktı: Moderatörlüğünü Matthias Opdenhövel’in (53) yaptığı gösterinin sonunda, ESC efsanesi Katja Ebstein (78) maskesini düşürmek zorunda kaldı. Şarkıcı ve oyuncu, daha önce Okapi kostümü altında Justin Wellington (45) ve Small Jam’in “Iko Iko (My Bestie)” şarkısını seslendirmişti.


Sonuçta onun inanılmaz sahne tecrübesi ilerlemek için yeterli olmadı. Ebstein seyircilerden en az oyu aldı ve bu nedenle sadece bir kez sahneye çıktıktan sonra “Maskeli Şarkıcı”dan ayrılmak zorunda kaldı. Ebstein Cumartesi akşamı maskeyi düşürdükten sonra “Terli bir şeydi” dedi. Daha sonra “ProSieben Aftershow”da Ebstein, gösteriye katılma konusundaki düşüncelerini dile getirdi. Şarkıcı, “Bu çok çılgınca bir şey” dedi. 78 yaşındaki oyuncu, gösterişli kostümü hakkında şunları söyledi: “Bu bir sanat eseri.”


Katja Ebstein Eurovision Şarkı Yarışması’na üç kez katıldı
Aşağı Silezya’da doğan Katja Ebstein, 1970 ve 1971’de o zamanki Grand Prix Eurovision de la Chanson’a (şimdiki Eurovision Şarkı Yarışması) katılımıyla tanındı ve her seferinde üçüncü oldu. 1980’de yeniden başladı ve hatta ikinci sıraya kadar yükselmeyi başardı. Özellikle 1980’lerde oyuncu olarak da aktifti. En büyük hitleri arasında “Mucizeler her zaman olur”, “Mikonos’un Yıldızı” ve “Tiyatro” yer alıyor.


Son yıllarda Ebstein çevresinde işler giderek sessizleşti. Son liste başarısını 2011 yılında Alman rapçi JokA ile birlikte “Wunder sind immer immer” adlı yeni kaydıyla kutladı. Şarkı birkaç hafta boyunca hip-hop indirme listelerinde bir numarada kaldı.


SpotOnHaberler

#Konular