“Kraliçe Charlotte: Bir Bridgerton Hikayesi”: Hayranların prequel’de bekleyebilecekleri şey bu

humhum

Global Mod
Global Mod
“Kraliçe Charlotte: Bir Bridgerton Hikayesi”
İşte hayranların prequel’de bekleyebilecekleri

Hindistan Amarteifio, “Kraliçe Charlotte: Bir Bridgerton Hikayesi”nde genç Charlotte rolünde.

© Liam Daniel/Netflix 2023

Bridgerton’ın ön filmi Mayıs ayında geliyor. Her şey Kraliçe Charlotte’un yükselişiyle ilgili. Bir fragman daha fazla fikir verir.

İngiltere Kraliçesi, Netflix prequel dizisi Queen Charlotte: A Bridgerton Story’nin yeni fragmanında tahta çıkıyor. India Amarteifio (21), izleyicilerin “Bridgerton” dizisinin büyük bir hit haline geldiği 2020’den beri tanıdığı Golda Rosheuvel’in (53) zeki Kraliçe Charlotte’unun daha genç bir versiyonunu oynuyor.

Yeni fragman, Charlotte’un İngiltere Kralı George’un (Corey Mylchreest) ve kraliyet ailesinin neden onun hükümdarla görücü usulüyle evlenmesini istediğini merak etmesiyle başlıyor. George’un annesi genç kraliçeye “Birleşmiş bir toplum olma zamanı” diyor ve “mümkün olduğu kadar çok çocuğu” olduğu konusunda ısrar ediyor.

“Bridgerton” Topluluğunun Başlangıçları

Altı bölümlük mini dizi, genç Kraliçe Charlotte’un “ün ve güce” yükselişine odaklanıyor. Netflix, 4 Mayıs’ta başlayan hikayeyi, Kraliçe’nin saraydaki başlangıcını, önlenemez sevgiyi ve büyük sorumluluğu anlattığını daha da açıkladı. Charlotte ve King George arasındaki evlilikle “hem büyük bir aşk hikayesi başlar hem de sosyal değişimler başlar ve daha sonra ‘Bridgerton’ karakterlerinin hareket ettiği yeni sosyeteye hayat verir”.

Fragmanda, Kraliçe Charlotte bir duvara tırmanarak kraliyet yerleşkesinden kaçmaya çalışırken aniden Kral George ile karşı karşıya gelir. Daha sonra klipte “Bana kin beslemeni anlıyorum” diyor. “Ama bana olan nefretini dindirmek için bana bir akşam ver.”

Aşk sahneleri, balo salonunda dans ve büyük bir kutlama da yer alan fragmanda Kraliçe Charlotte evliliğine ve yeni yerine alışmaya çalışıyor gibi görünüyor.

SpotOnNews

#Konular