Ed Sheeran hakkında yeni belgesel dizisi: hayatına dair samimi içgörüler

humhum

Global Mod
Global Mod
Ed Sheeran hakkında yeni belgesel dizisi
Hayatına dair samimi içgörüler

Ed Sheeran yakında yeni albümünü çıkaracak ve ayrıca bir belgesel dizisi de çıkıyor.

© Jason L. Nelson/AdMedia/ImageCollect

Disney+, Ed Sheeran hakkında bir belgesel dizisi duyurdu. Odak noktası, “özel hayatına dair temelde dürüst bir içgörü” üzerinedir.

Mayıs ayından itibaren Disney +, yeni, dört bölümlük belgesel dizisi “Ed Sheeran: The Sum of It All”u gösteriyor. Bir basın açıklamasına göre, uluslararası süperstar “özel hayatına dair tamamen dürüst bir içgörü için kapıları açıyor”. Yayınlanan bir fragman da bunun sadece Ed Sheeran’ın (32) müziğiyle ilgili olmaması gerektiğini gösteriyor. Tamamı 3 Mayıs’tan itibaren yayınlanacak olan dizi, eşi Cherry Seaborn’un (30) hastalığını ve en yakın arkadaşı Jamal Edwards’ın ölümünü de konu alıyor.

Şarkıcı ve eşi zirveye ulaşmıştı

Fragmanda Sheeran, Cherry hayatına girdiğinde her şeyin “çok daha iyi” olduğunu söylüyor. İkisi 2019’dan beri evli ve birlikte iki kızı var. Kişisel zirvelerine ulaşmışlardı ama karısı hastalanmıştı. Şarkıcı, “Gerçekten kötüydü” diyor. “Ve sonra aniden en iyi arkadaşım Jamal öldü.”

Sheeran geçtiğimiz günlerde 5 Mayıs’ta çıkacak olan yeni albümünü duyururken akıl sağlığı sorunları hakkında konuştu. Diğer şeylerin yanı sıra, karısının tümör hastalığı nedeniyle depresyona girdi. Plak şirketi Warner Music tarafından yapılan bir basın açıklamasında, teşhisi ikinci hamileliği sırasında aldığını ve bu nedenle başlangıçta tedavi edilemeyeceğini söylediği aktarıldı.

Ve onun için bir kardeş gibi olan arkadaşının ölümü yıkıcıydı. Sheeran, “Bir kaygı, depresyon ve kaygı sarmalı içindeydim. Yüzeyin altında boğuluyormuş gibi hissettim, yukarı baktım, nefesimi tutamadım,” diye açıkladı Sheeran.

Ed Sheeran: “Planlar çok hızlı değişebilir”

Kendisine belgesel çekmek isteyip istemediği soruldu, şimdi fragmanda diyor. Önce stüdyoda, sonra konserde mi? Elbette, diye düşündü Sheeran. Ama “Her Şeyin Toplamı” bununla ilgili değil. Kaybı tüm hayatını gölgeledi. Sheeran, “Hayat tahmin edilemez” diyor. “Planlar çok hızlı değişebilir.”

Disney Markalı Televizyon Başkanı Ayo Davis, belgesel dizisinin Sheeran’ın “hayranların daha önce hiç görmediği” bir yanını göstermek istediğini söyledi. Bu kişisel konulara ek olarak, şarkıcının müziği ile de ilgili olmalıdır. Örneğin, aşk şarkısı “Perfect”in hikayesini anlatacak veya “Bad Habits”in özel arşiv kayıtları gösterilecek.

Depresyon ve intihar düşünceleriyle ilgili yardım, telefonla danışma hizmetinden ücretsiz olarak alınabilir: 0800/111 0 111

SpotOnNews

#Konular