“Çiftliğimiz – Cheyenne ve Nino ile”: Çiftçi bir öküz eli arıyor

humhum

Global Mod
Global Mod
“Çiftliğimiz – Cheyenne ve Nino’yla”
Çiftçi öküz eli arıyor

Cheyenne ve Nico sizi çiftliklerine davet ediyor.

© Sky Almanya/Stefanie Schumacher


Ochsenknecht’lerle birlikte “Çiftçi bir eş arıyor”: “Çiftliğimiz – Cheyenne ve Nino’yla birlikte” çiftçiliğe dost canlısı, sakin bir bakış açısı sunuyor.

“Çiftliğimiz” – ara – “Sırada ne var?” – “Cheyenne ve Nino ile”. Cheyenne Ochsenknecht (23) ve kocası Nino Ochsenknecht-Sifkovits, yeni belgesel dizilerinin ilk bölümüne ironik ve inişli çıkışlı bir şekilde başlıyor. Başarılı gerçeklik formatı “Die Ochsenknechts”in yeni bölümü 22 Kasım’dan itibaren Sky ve Wow’da yayınlanacak.


Dizi, aktör klanının en genç çocuğunun Styria’daki Dobl’a gidişini konu alıyor. Cheyenne, 2020’den beri kocası Nino ile birlikte Nino’nun babası Gerald’ın Chianina çiftliğinde yaşıyor. Nino, aile çiftliğine dönmeden önce Berlin’de DJ olarak dişlerini kesti. Burası aynı zamanda Cheyenne ile de burada tanıştı. Yeni eviyle ilgili ise “Çocuklarımızı burada büyütmek istiyoruz” diyor.


Genç Ochsenknecht’lerin halihazırda iki çocukları var; 2021 doğumlu Mavie ve 2023 doğumlu Matteo. Çekimler sırasında Cheyenne hâlâ 2 numaralı bebeğe hamileydi. Bu onun çiftlikte çalışmasına engel olmadı. Şehir çiftçisi, “Birçok insan beni tırnaklarım ve kirpiklerimle görüyor ve pek de çiftçi olmadığımı düşünüyor” diyor. Ama tarımsal terminolojiyi zaten biliyor. Huysuz üvey baba Gerald bile onu işçi olarak kabul etmiş görünüyor.


“Tarımın daha serin ve daha hızlı olmasını sağlayın”
İzleyiciler, Nino ve Cheyenne’in ortalığı karıştırdığını, “koyun güreşi” yaptığını, robot işçilerle yenilikçi bir çiftçiyi ziyaret ettiğini ve yüksek teknolojiye sahip yeni bir ahır planladığını görüyor. Sığırların kendi gübrelerini veya buna benzer bir şeyi temizlemeleri gerekiyor. İlk çatışmalar burada sadece Nino’nun geleneksel çiftçilikle geçinen babasıyla ortaya çıkmıyor. TikTok aynı zamanda genç çiftçilerin çalışmalarının bir parçası. “Tarımın daha havalı ve daha hızlı hale getirilmesi” Ochsenknechts’in ve serinin açıklanmış hedefidir.


Beğenilebilir “çiftçi eş arıyor” karışımı
“Çiftliğimiz – Cheyenne ve Nino ile” biraz “Bauer sucht Frau”dan özel bir bölüm gibi görünüyor – neyin bir erkeğe, neyin bir kadına ait olduğuna dair olağan şakalar da dahil. Ancak, herhangi bir zorlama drama olmadan. Dostça belgeselde ayrıca bir ineğin suni tohumlanmasının ve birkaç ay sonra yapılan rustik rektal muayenenin açık görüntüleri de yer alıyor. Bir anne olarak sempati duyabilir, diye şaka yapıyor Cheyenne. “Tanrıya şükür ki kıçıma bir el bile gitmiyor.”


Bir sonraki bölüm artık sadece buzağılamayla ilgili değil. Cheyenne Ochsenknecht çocuğunu doğurur. Ön izlemenin gösterdiği gibi, zorluklar ortaya çıkıyor. Çok şükür her şeyin yolunda gittiğini biliyoruz. Bir sonraki bölümde anne Natascha Ochsenknecht (59) uğradı.


“Çiftliğimiz – Cheyenne ve Nino ile” dört bölümü 22 Kasım’dan itibaren her Çarşamba saat 20:15’te Sky Nature’da gösterilecek. Aynı zamanda program, Sky’da ve şirket içi yayın hizmeti Wow’da isteğe bağlı olarak izlenebiliyor.


SpotOnHaberler

#Konular